2005. május 07., szombat 22:16

A héten két mérkőzést is játszott a csapat.

MFC Sopron hírek.

MFC Sopron hírek

A héten a Matáv Sopron két meccset játszott. Egy hétközi fordulót a ZTE ellen. Szombaton újra a Budapest Honvédot fogadta. A ZTE ellen 1-0 arányban nyertünk. A gólt Horváth András szerezte. Mindkét csapatnak kevés helyzete volt.

Gergely Károly

Gólszerző: Tóth M. (12.), Bárányos (34.)
Csere: Lázár helyett Miró (46.), Kozarek helyett Herczeg (46.), Sira helyett Szabo O. (64.), Balaskó helyett Somorjai (71.), Bárányos helyett Csordás (77.)
Sárga lap: Pintér Z. (23.), Dancs (69.), Baranyai (81.)
Kiállítás:

Egyperces gyászszünettel kezdődött a mérkőzés, mivel tragikus balesetben elhunyt Ivánkovics Mariann a klub hosstessi feladatokat ellátó munkatársa. 23évet élt.
A meccset Solymosi Péter vezette.
Már a tizenegyedik percben megszerezte a vezetést a Sopron. Tóth Mihály a tizenhatos vonal határáról lőtt a kapu bal felső sarkába (1-0).

A huszonharmadik percben Pintér sárga lapot kapott mert Vadócot felbuktatta.

A 34. percben Balaskó szögletbeadásából Bárányos a bal felső sarokba lőtte a labdát (2-0).

Ezután mintha a játék kicsit megtört volna. A félidő után is a hazai több mint kétezer szurkoló bátran bíztatta csapatát. Az állás nem változott, de a Sopron a második félidő hajrájában sokat próbálkozott köszönhetően a friss Csordásnak.

Jövő héten a Magyar Kupa döntőjében szurkolhatunk a Sopronnak.