KAPOSVÁR: BENCZE (17), Prlincsevics (8/6), Góbi (5), OROSZ (21), Nyilas (5/3). Cs: Farkas (6), Filipovics (4). Edzô: Goran Mijovics

SOPRON: RADOVICS (17/15), GREEN (16), Stan (4), Papacs (-), IVKOVICS (22).

Cs: Mérész (7/3), Csaplár-Nagy (2). Edzô: Goran Miljkovics

Kipontozódott: Góbi (38. p.), Papacs (38. p.)

A mérkôzés alakulása. 5. p.: 13-2. 10. p.: 2-12. 17. p.: 33-19. 25. p.: 49-39. 31. p.: 50-46. 36. p.: 52-56.

Remekül kezdett a hazai csapat: Orosz ponterôsségével és hatásos védekezéssel jutott elônyhöz, a 11. percben már 12 ponttal vezetett. A vendégeknél Ivkovics remekelt, de ô sem tudta megtörni a hazaiak régen várt lendületét, így aztán a szünetig tovább nôtt az elôny. Utána viszont gyorsan változott a kép. Radovics három triplája megzavarta a Kaposvárt, védekezése sem volt olyan hatásos, ráadásul a lepattanók megszerzésében sem jeleskedett. A Sopron a 35. percben érte be ellenfelét, majd rendkívül taktikusan játszva felôrölte a hazaiak erejét, és az utolsó perc büntetôpárbaját is megnyerte.

Goran Mijovics: - Jó mérkôzés volt! Többet viszont nem akarok mondani.

Goran Miljkovics: - Köszönöm játékosaim hozzáállását, a szünet után sokat javult a játékunk. Bízom benne, hogy a jövôben ezt a formát állandósítjuk.