Javuló eredmények

Teke Szuper Liga és Ifjúsági Nemzetközi mérkőzés

SZUPER LIGA

BUDAPESTI ERŐMŰ SE - SOPRONI ÁSZOK SE 5:3 (5285:5249)

Idegenben nagyon szoros mérkőzésen szenvedett vereséget a soproni gárda. Ez az eredmény biztató a jövőre nézve és bízunk benne, hogy mind jobb eredményekben mutatkozik meg az új csapat fejlődése. A Soproni Ászok SE győztesei: Füzi Zs. 908, Patrócz J. 932, Albert L. 853.

Az ifjúságiak összecsapását is a hazaiak nyerték, mindössze 20 fával 3:1 (1599:1579) arányban. A soproni Pete S. 796 fával győzött, de Derdák I. is 783 fát ért el.

NEMZETKÖZI IFJÚSÁGI TEKE VERSENY EISENSTADTBAN

Burgenland, Trnava, Győr-Moson-Sopron megye és Vas megye ifjúsági csapatai mérkőztek meg Eisenstadtban és örömünkre a Győr-Moson-Sopron megye fiataljai szerezték meg a győzelmet. Érdekessége volt a versenynek, hogy fiúk és lányok egy csapatban versenyeztek és megyénk fiataljai 2648 fával bizonyultak a legjobbnak Trnava 2601 előtt. Harmadik lett Burgenland 2590 fával, míg Vas megye 2575 fával a negyedik lett. A Győr-Moson-Sopron megyei fiatalok eredményei: Lencsés Roland 407, Borgyán Erzsébet 429, Schwarcz Claudia 401, Szűcs Csaba 421, Szabó Tamás 503, Kovács Gábor 487.