Fantasztikus meccsen egyenlített a GYSEV!

GYSEV-RINGA - MiZo-PVSK 58-53 (20-8, 6-10, 20-19, 12-16)
Sopron, 2500 néző V.: Harsányi, Hartyáni

GYSEV-RINGA: Zirkova 12/3, Balogh 19/6, Eördögh 7/3, Vilipic 12, Kovacova 6 Cs.: Donkó -, Seres 2
MiZo-PVSK: Iványi 4, Csák 16/6, Tuvic 7, Vilutyte 19/6, Károlyi 3 Cs.: Béres 4, Pretreger -, Keller -

Remek hangulat fogadta a felsorakozó csapatokat.A GYSEV-es lányok önkívületi állapotban száguldoztak a pályán. Szoros védekezésükben csak szenvedett a pécsi együttes. A 8. percben már 17-2-t mutatott az eredményjelző. A felállva tomboló hazai publikum nem akart hinni a szemének.
Persze, a Pécs nem adta könnyen a bőrét. Lépésről lépésre kerültek egyre közelebb vetélytársukhoz, sőt a második félidő elején ki is egyenlítettek (33-33). Már-már kezdett meleg lenni a helyzet, amikor jött Bubu, és megállás nélkül ontani kezdte a kosarakat. Fantasztikus sorozatát a negyed utolsó másodpercében egy demoralizáló triplával zárta. Ezzel újra 9 pontra nőtt a különbség.
Mindenki tudta, nagyon oda kell figyelni, mert 10 perc alatt még sok minden megtörténhet. Rohamozott is a PVSK, de ezúttal minden támadásukat sikerrel verték vissza a soproni lányok.
Győzelmükkel újra nyílttá vált a párharc. A záró összecsapásra szerdán kerül sor, Pécsett. Aki győz, az lesz a Magyar Bajnok.