CyberPress
közéleti magazin
cyberpress@sopron.hu
2022. december 2., péntek, Melinda, Vivien napja


Irodalmi Kávéház

Intranet Galéria

Apróhirdetések

Képeslapok

Soproni Képindex

Polgármesteri Hivatal

ZÓNÁK
Főoldal
Lapszemle
  Lapszemle
Kultúra
  KultúrVáros
  Lélektől lélekig
  SzínházVilág
  Soproni Ünnepi Hetek
  Borváros
Regionális kulturális programajánló
  Színház
  Kiállítás
  Rendezvények
  Hangverseny-Zene
Cyber Kurír
  Hírek - események
  Szomszédvár - Régió
  Soproni Snassz
Európai Unió
  EU
Cyber hírek
  Közélet
  SopronMedia
  Városháza
  Sport
Szórakozás
  Fesztiválgájd
  HangFal
  Mi1más
  Diákélet - diákszáj
  ViccGödör
Gazdaság
  Kereskedelmi és Iparkamara
Sport - szabadidő
  Sportcentrum
  Száguldó Cirkusz
Tudomány-technika
  Űrvadász
  Egészség
Környezet
  Borostyán
  Egészség

Diákélet - diákszáj  

NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLÁK VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENYE A 2006/2007-es TANÉVBEN

VII. NYUGAT- ÉS ÉSZAK-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS DÖNTŐJE BUDAPEST FŐVÁROSSAL

(Mosonmagyaróvár, 2007. márc. 30., péntek)

GYŐZTESEK KATEGÓRIÁNKÉNT



1. kategória: („Irodalmi német“ – 1-2. oszt.)

1. Richard Schneider – Ált. iIskola, Tarján

2. Luca Németh –Reguly Antal Ált. Iskola, Szombathely

3. Alina Schmak – Alapf. és Műv.oktató Ált. Iskola, Fertőrákos


2. kategória: („Irodalmi német“ – 3-4. oszt.)

1. Kamilla Ott –Hermann Ottó Ált. Iskola, Székesfehérvár

2. Alina Molnár –Dózsa György Ált. Iskola, Veszprém

3. Dominika Módos –Kovács Margit ÁMK, Győr


3. kategória: („Irodalmi német“ – 5-6. oszt.)

1. Eszter Félegyházi – Első Óbudai Ált. Iskola, Budapest (III. ker.)

2. Dávid Márkus –Kerék Ált. Iskola, Budapest (III. ker.)

3. Szilveszter Szegedi – Német Tagozatos Élt. Iskola, Budapest (IV. ker.)


4. kategória: („Irodalmi német“ – 7-8. oszt.)

1. Anna Esther Wild – Ev. Berzsenyi-Lyzeum, Sopron

2. Gábor Mátyássy – Ev. Berzsenyi-Lyzeum, Sopron

3. Anthony Stumf – Első Óbudai Ált. Iskola, Budapest (III. ker.)


5. kategória: („Nyelvjárási alsó tagozat“ – 1-4. oszt.)

1. Dominik Mayer – ÁMK Ált. Iskola, Csolnok

2. Rebeka Fonnyadt –Fenyő téri Ált. Iskola, Sopron

3. Fruzsina Kniezl – ÁMK Ált. Iskola, Csolnok


6.kKategória: („Nyelvjárási felső tagozat“ – 5-8. oszt.)

1. Gábor Kovács –Móra F. Ált Iskola, Mosonmagyaróvár

2. Karolina Varró –Petőfi Ált. Iskola, Mór

3. Dóra Ivanics – Petőfi Ált. Iskola, Mór


A versenykiírás következtében kategóriánként a 4-8. helyezettek is bejutottak a május 11-i budapesti országos döntőbe!



2007. április 02., hétfő 20:42


címlap zóna archívum




© 1999-2007, Internet Sopron Egyesület