CyberPress
közéleti magazin
cyberpress@sopron.hu
2022. november 27., vasárnap, Virgil napja


Irodalmi Kávéház

Intranet Galéria

Apróhirdetések

Képeslapok

Soproni Képindex

Polgármesteri Hivatal

ZÓNÁK
Főoldal
Lapszemle
  Lapszemle
Kultúra
  KultúrVáros
  Lélektől lélekig
  SzínházVilág
  Soproni Ünnepi Hetek
  Borváros
Regionális kulturális programajánló
  Színház
  Kiállítás
  Rendezvények
  Hangverseny-Zene
Cyber Kurír
  Hírek - események
  Szomszédvár - Régió
  Soproni Snassz
Európai Unió
  EU
Cyber hírek
  Közélet
  SopronMedia
  Városháza
  Sport
Szórakozás
  Fesztiválgájd
  HangFal
  Mi1más
  Diákélet - diákszáj
  ViccGödör
Gazdaság
  Kereskedelmi és Iparkamara
Sport - szabadidő
  Sportcentrum
  Száguldó Cirkusz
Tudomány-technika
  Űrvadász
  Egészség
Környezet
  Borostyán
  Egészség

Sportcentrum  

FITA 3D Íjász Világbajnokság
Végeredmények

A küzdelem negyedik napján a döntőkkel véget ért a verseny. Hosszú és fárasztó napot zártak az íjászok Ágfalván. A versenyt erős napsütés és fel-felélénkülő szél nehezítette.

A magyar versenyzők összesen két arany- és négy bronzérmet szereztek.

NŐI CSAPAT EREDMÉNYEK

Első helyezett

MAGYARORSZÁG

Második helyezett

AUSZTRIA

Harmadik helyezett

FRANCIAORSZÁG

FÉRFI CSAPAT EREDMÉNYEK

Első helyezett

OLASZORSZÁG

Második helyezett

SVÉDORSZÁG

Harmadik helyezett

SZLOVÉNIA

NŐI EGYÉNI EREDMÉNYEK

CSIGÁS ÍJ KATEGÓRIA

Első helyezett

KIRÁLY Beáta

Magyarország

Második helyezett

Erika BRUDERER

Svájc

Harmadik helyezett

Alexandra LEBEDEVA

Oroszország

LONGBOW KATEGÓRIA

Első helyezett

Urte PAULUS

Ausztria

Második helyezett

Gloria SANGENIS

Spanyolország

Harmadik helyezett

TASI Zsuzsa

Magyarország

BAREBOW KATEGÓRIA

Első helyezett

Reingild LINHART

Ausztria

Második helyezett

Debora GAMBETTI

Olaszország

Harmadik helyezett

Chantal PORTE

Franciaország

ÖSZTÖNÖS ÍJ KATEGÓRIA

Első helyezett

Francesca ROSSIGNOLI

Olaszország

Második helyezett

Monica FINESSI

Olaszország

Harmadik helyezett

LÁSZLÓ Kata

Magyarország

FÉRFI EGYÉNI EREDMÉNYEK

CSIGÁS ÍJ KATEGÓRIA

Első helyezett

David REBEC

Szlovénia

Második helyezett

Jérémy THIERRY

Franciaország

Harmadik helyezett

Davide BAZZANI

Olaszország

LONGBOW KATEGÓRIA

Első helyezett

Davide GOVONI

Olaszország

Második helyezett

Walter SEIWALD

Ausztria

Harmadik helyezett

HEGEDŰS Szilárd

Magyarország

BAREBOW KATEGÓRIA

Első helyezett

Giuseppe SEIMANDI

Olaszország

Második helyezett

Ludovic GROUARD

Franciaország

Harmadik helyezett

Marjan PODRZAJ

Szlovénia

ÖSZTÖNÖS ÍJ KATEGÓRIA

Első helyezett

Aare LAUREN

Észtország

Második helyezett

Wolfgang OCENASEK

Ausztria

Harmadik helyezett

VÍGH Csaba

Magyarország

Maczkó Zoltán

Bővebb információ és részletes eredmények: www.fita3d.hu



2007. június 10., vasárnap 10:12


címlap zóna archívum




© 1999-2007, Internet Sopron Egyesület