Borostyán
  Egészség

Sport

MATÁV HANGULATJELENTÉS A SOROKSÁRI MÉRKŐZÉST KÖVETŐEN

Mindig érdekes feladat, ha egy újságíró nem telefonon teszi fel kérdéseit a sportolóknak. A Soroksár ellen lejátszott szerdai mérkőzés után azonban a kérdezés és a válaszadás is nehezen ment. Próbálta mindenki leplezni csalódottságát. A csapat első félidei játéka alapján senki nem gondolta volna, hogy döntetlen lesz a vége.

Borsi Csaba:

-Nem így képzeltem el a mérkőzés végét. 3-0 után nem szabadott volna annyira támadnunk. Nyert meccset engedtünk ki a kezeink közül. Ezekután nem hibázhatunk.

Bognár György:

-Nagyot hibáztunk.

Ulveczki Zoltán:

-Ez a csapat, ilyen képességű játékosokkal nem engedhet meg magának ilyen bakit.

Varga Károly:

-A két kapott gól után a harmadikat már nem akartam elhinni.

Sánta László:

-Valami törés történt a fejekben. Egy órán keresztül jól játszottunk majd hirtelen leblokkoltunk. Az eredményt kár magyaráznunk. Mindenki vonja le a tanulságot.

Takács Lajos:

-3-0-ig jól játszottunk, majd a visszaesés minden fokozatán végigmentünk.

Németh János/szurkoló/:

-A rádióban követtem nyomon az eredményt. Megmondom őszintén alig akartam hinni a fülemnek a végeredmény kapcsán. Várom a folytatást.

Kiss Péter/szurkoló/:

-Csalódtam. Az egész csapattól nem ezt az eredményt vártam. Lehet, hogy most ellenséget szerzek magamnak, de én jól megbüntetném az egész társaságot. Eredményességet felmutatni csak úgy lehet ha mindenki odafigyel arra amit csinál.

Szalontai Zsolt/szurkoló/:

-A rúgott gólok után vissza kellett volna állnunk. Így hiába akarunk eredményt elérni, ha három meccsből két pontot szerzünk. Viszont tudomást kell vennünk arról, hogy nem az edző focizik. Az első félidőben osztálykülönbség látszott a két csapat között. Természetesen ezután is kiállok a csapat mellett, de már pontot sem veszíthetünk, ha az első 3-ban benne akarunk lenni. Az idei évben a legkönnyebb a feljutás, ezt nem ronthatják el.