2024. május 13., hétfő, Szervac, Imola napja

Bowling - Röplabda - Tenisz

Sporthírek röviden

Bowling
Remekeltek a BENI-BEN BC bowlingosai a Budapesten rendezett Sziget Open elnevezésű országos egyéni pontszerző versenyen. A sportág hazai elitjét felvonultató eseményen Szabó Lajos bizonyult a legjobbnak. Domonkos Dénes és a hölgyek küzdelmében Tomajága Kinga a 4. helyen végzett.

Röplabda
A Soproni Röplabda Club sikereivel ért véget a hagyományos Szalay József női és férfi emlék-verseny. A Gárdonyi Géza Általános Iskola tornatermében lejátszott mérkőzéseket követően a következő sorrend alakult ki:
Nők: 1. Soproni Röplabda Club, 2. Fáy András SZKI, 3. Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum, 4. Vendéglátóipari SZKI, 5. Eötvös József Ev.Gimn. és SZKI.
Férfiak: 1. Soproni Röplabda Club, 2. Soproni Öregfiúk, 3. Tűzoltóság, 4. Erdei Iskola, 5. Sopron Sance.

Tenisz
Sikeresen szerepeltek az SVSE fiatal teniszezői. A 14 éves korcsoport egyéni fedett pályás országos bajnokságot Pécsen rendezték, ahol Csontos Balázs ezüstérmes lett. Budapesten, a Talentum-kupán a 16 évesek korcsoportjában Lakatos Noémi bronzérmet szerzett.