Környezet
  Borostyán
  Egészség

Sport

Postás vereség – Matáv győzelem – Labdarugó NB I-II eredmények – Teke: Szuperliga rájátszás 2. fordulója

Szolnoki MÁV-Coop SE–Soproni Postás 62–57 (18–11, 15–19, 14–8, 15–19)
Szolnok, 1200 néző. V: Harsányi, Faidt
SZOLNOK: NÉMETH B. (12), Szélesy (6), Hibbert (5), FARMER (17/6), PEROVICS (10). Cs: DJELMIS (9), Radnóty (3/3). Edző: Tapodi Péter
POSTÁS: Englert (–), EÖRDÖGH (17/6), CSÁKÁNY (11/3), Ambrus (6), PAPP KRISZTINA (12). Cs: Barnes (8), Fodor (3/3). Edző: Meszlényi Róbert
Englert nem dobott pontot!, Eördögh az utolsó percben kipontozódott, ám a vereség okai másutt keresendőek.

Matáv Sopron–Dunaferr 4–1 (2–1) Sopron, NB I-es labdarúgó-mérkőzés, 2000 néző. V.: Szabó R. (Wenczel, Boda).
Matáv: Farkas 0 – Csiszár 2,5, Lambulic 2,5, Bagoly 3 – Majoros 3, Lazic 2 (Pintér Z., 2,5, a szünetben), Balaskó 3,5 (Horváth A., 82. p), Somogyi 3.5, Tóth I. 2 – Sira 2, (Javrujan 3,5, a szünetben), Tóth M. 2,5. Edző: Komjáti András.
Balaskó és Majoros, valamint Somogyi remek teljesítményének köszönhető a biztos soproni siker.

Javrujan cselek 1

Javrujan cselek 2

Javrujan gól

Sira akció

Somogyi "tizenegyese"

Gólöröm

Labdarúgás NB I Junior:  Matáv – Dunaferr 5-0 Gsz: Sifter Tamás, Tiber, Simon, Gyurcsányi, Török /tizenegyesből/.

Labdarúgó NB II: Tatai HAC – Petőháza 3-1. A petőháziak gólját a kapus Takács szerezte tizenegyesből, sőt találata előtt kivédett egy büntetőt is.
Jánossomorja  -SVSE 1-1. A labdarúgó NB III-ban lejátszott meccsen Csertán szerezte a soproni gólt. Úgy tűnik, a Vasút erősítései (Bácskai, Csertán) megmenthetik a csapatot.

Labdarúgó NB I B csoport. Bük – Monor 5-0. A hazaiak mind az öt gólját az a soproni Bausz Róbert érte el, akit a Matáv, fél évre kölcsönadott a vasiaknak. No comment…
Megyei II. osztály: SFAC  - Ágfalva 5-0. Gólszerző: Varga Cs. /3/, Orbán /1/, Farkas /1/, Menetel a SFAC…

Teke: férfiak, Szuperliga, a rájátszás 2. fordulójában:
1.Ferencváros 3225, 2. Soproni Ászok 3135, 3. Fővárosi Vízmű 3109, 4. Bélapátfalva 3089 fa. – Egyéniben: Derdák 563, Weinacht 480, Pakrócz 518, Pete 558, Bors 513, Kovács S. 503 fa. – Ifjúságiak: 1. Szeged 1115, 2. FTC 1103, 3. Soproni Ászok 1067, 4. BKV Előre 1054 fa.
Egyéni: Bors 559, Pete, Rudolf 508-508 fa.