Borostyán
  Egészség

Sport

Sportegyveleg

Bausz Róbert visszatért Bükről a Matáv Sopron labdarúgó csapatához. Robi, kölcsön játékosként szerepelt Bükön, csapata harmadik lett az NB I-ben, ám az utolsó fordulóban hazai pályán kikaptak a bükiek, ezért nem jutottak be az NB I-be!!! Robi 11 gólt szerzett Bükön.

A Matáv Sopron szombaton este 19 órakor Deutschkreutzban lép pályára. Az ellenfél kapuját az egykori SFAC hálóőr, Milchram Péter védi.

A Scarbatia-Elektromos tekézői Wiener Neudorfban, 5-3-ra legyőzték a helyi férfiegyüttest. A soproni hölgyek ugyanott, 4-0-ra nyertek.

Ökölvívás. Soproni Ünnepi hetek Kupa. Papréti tornacsarnok. Nyolc egyesület 42 versenyző. A soproniak (Soproni Ökölvívó Club) közül Tóth Benjamin, Balla Dávid és Tóth László első lett, Piros Varga Ferenc és Somogyi László második helyezést szerzett, míg Fehér Mihály bronzérmet nyert. A versenyen a Gyeváth Gyula ökölvívó iskola (Sopron) versenyzői nem indultak. Az ok kiderítésére megpróbálunk visszatérni!

Három országból (Ausztria, Németország, Magyarország) 49 tornászlány indult a 9. alkalommal megrendezett Székely Zoltán emlékversenyen. A soproniak közül Bogdán Boglárka teljesítménye emelkedett ki, aki talajon hatodik lett.

Szombaton és vasárnap férfikézilabda torna lesz a Sportcentrumban. A részt vevő csapatok: Vác, Kisbér, Verőcemaros, Soproni Fésüsfonalgyár.

A hétvégén nemzetközi asztalitenisz tornát rendeznek a Gárdonyi iskolában.

Sopron Kupa tájfutó verseny (25 kategória, több mint 200 versenyző) F21B: 4. Maros Ervin (SMAFC), F55B: 3. Gerely Ferenc (SMAFC), N21C: 1. dr. Hornán Katalin (SMAFC)