Szombathely, 5.000 néző, v.: Erdős 8 (Farkas B., Nyekita)
Sopron: Milinte 0 - Grósz 6, Bagoly 5, Lambulic 5, Pető Z. 5 - Baumgartner 5 (Balaskó 0, 76.), Horváth A. 5 (Pintér 5, 58.), Lazic 5, Hanák 5 - Cseke 5 (Sira 5, 54.), Tóth M. 6

NB III.
Teskánd - SVSE 1-0
Góléőtelen a Vasút, de már mióta…

Kosárlabda
Görögország – Magyarország 85-83, női kosárlabda EB mérkőzés. A soproni dobók: Eördög 15/3, Csákány 3/3, Papp K. 7/3,. Tizedikek lettünk… A görögök eddig sohasem nyertek ellenünk. Kifogások? Ugyan kérem!

Oroszország női kosárlabda csapata nyerte a görögországi Európa Bajnokságot.

Szerda délután fél ötkor Röhnisch Foton – ZTE Zala Volán előkészületi női kosárlabda mérkőzés lesz. Ülőhelyeket az Internet nem igér.

Vasárnap este hatkor rendezik meg Az idei Krasznai Kupa női kosárlabda tornát, amelyen az Eurolieasing-Orsi Sopron és a Röhnisch Foton Sopron mérkőzésre kerül sor. Akárcsak tavaly. Igaz akkor még Gysev-Orsi és Soproni Postás néven mutatták be. Azóta sokat változott a világ, s benne mi is…

Pénteken este Debrecenben hat órakor kezdődik a férfikosárlabda NB I A csoportjának küzdelemsorozata. Szalai János együttese az ottani Vadkakasok ellen lép pályára. A debreceni sorokban, többek között Green, Lee, Bukva, Sitku si szerepel. A soproni csapatban viszont nem léphet pályára a sérült Preiner és Sallay. Jól nézünk ki…

Harminc kosárlabda csapat indult a hétvégén megrendezett 24 órás, maratoni kosárlabda tornán, ahol a részvétel fontosabbnak bizonyult, mint az eredmény.

Tenisz
A soproni nemzetközi teniszversenyen a párost a Novák - Vacek cseh kettős nyerte. Északi szomszédaink a döntőben 4-6, 6-4, 6-1-re nyertek Balázs György és Kiss Sebő ellen.

Futás
Száz futó és ötven kerékpáros indult a hétvégi Ritzing - Sopron versenyen. Részletes beszámolónk >

Teke

Szuperliga: ZTE – Soproni Ászok 6-2 (3415-3242) Psz.: Pakrócz 582, Ambrus 576 fa.
Ifjúságiak: ZTE – Soproni Ászok 3-1 (1077-1056) Psz.: Pete 555 fa.
Felsőőrsőn (Oberpullendorf) rendezték meg a Pannon játékok elnevezésű versenyt, melyet a nagyszombati csapat nyert meg. A mieink a 3. helyen végeztek, a csapat tagja: Derdák 508, Tisza 456, Rudolf I. 529, Szűcs Cs. 519, Rudolf B. 505 fa.