2024. május 11., szombat, Ferenc, Adolf napja

A soproni teniszezők sikerei

A Fertő tavon megkezdődött a vitorlás szezon, ahol a honi szövetség több versenyt is szervez majd.

Még 100 nap van hátra az olimpiai játékok kezdetéig. Athénből időnként riasztó hírek ékeznek a létesítmények  munkálatairól, ám remélhetőleg minden rendben lesz. Néhány amerikai kosárlabdázó azon gondolkodik, hogy lemondja az ötkarikás játékokat a fenyegető veszélyek miatt.

Pécsett a Gulyás István tenisz-emlékversenyen Sziklai Kristóf (SVSE, 14 éves) korcsoportjában a második lett. Budapesten a Metro Wilson Kupán a Babos Tímea (12 éves) egyéniben a második, párosban az első helyezést érte el.
A Babolat Kupán a 14 éves fiúk versenyét Kovács Zoltán nyerte, mögötte klubtársa Molnár Zoltán bronzérmes lett. Balatonbogláron a Reebok Kupán Seregély Dalma (SVSE) első lett a 16 évesek küzdelemsorozatában, míg a 14 évesek között, kiemelt verseny, a dobogó harmadik fokára állhatott fel.