Dienes

Gólszerző: Bárányos (2.), Csordás (6.), Kóczián (20.), Montvai (67. – 11-esből)

Csere: Sipos h. Berdó (63.), Lazics h. Somorjai (64.), Kóczián h. Kulcsár (64.), Csordás h. Sira (77.), Montvai h. Horváth Gy. (81.)

Sárga lap: Szabó (87.), Szabados (91.)

A mérkőzést Sóthy András vezette, segítői Szabó Róbert és Gaál Bence voltak. A tartalék játékvezető Szökrény Lajos volt.

A Pécs kezdte a játékot a pályára kilátogató 2600 néző előtt.

Alig telt el két perc és a balszélről Csordás beadott labdáját, Bárányos a kapuba bombázta. (1-0) A 6. percben a Tóth Mihály jobboldali labdáját Csordás lőtte a kapuba. (2-0)

A két kapott gól után a pécsi csapat magához tért. A 20. percben Kóczián megszerezte a csapata első gólját. Pest Krisztián egyedül vezette a tizenhatosra a labdát, majd kapura lőtte. A lövés Fehérről lepattant és Kóczián a hosszú alsó sarokba továbbította a labdát. (2-1) Ezután mindkét csapat játéka visszaesett egy kicsit. Az első félidő végén a Pécs sokkal több támadást indított, de a Sopron védői, illetve Balogh kapus sikerrel védekeztek.

A második félidőt a Sopron kezdte jobban az 50. percben Bárányos szabadrugását Németh bravurral védte. A soproni közönség nemegyszer úgy látta, hogy az ellenfél játékosai közül többen kezeztek, de ezt a bíró nem vette észre. Ezután a Sopron mintha elfáradt volna. Szinte csak a mi térfelünkön volt a labda. Balogh többször kellett nagyot mentsen. A Sopron és a vendégcsapat is cserélt. A 64. percben Fehér kezezéséjért büntetőt adott a játékvezető, amit Montvai a bal felső sarokba lőtt. (2-2)

Károlyit is fellökték, de a bíró erre nem reagált. Ezután a játékvezető kiosztott egy sárga lapot Szabó Ottónak amiért Erőssel szemben szabálytalankodott. Ugyanerre a sorsra jutott Szabados is.

A játékvezető 3 perc hosszabbítás után lefújta a találkozót. A soproni közönség a meccs után nemtetszését fejezte ki a játék vezetése miatt. A végeredmény 2-2 . Ez az eredmény nem csak a hazai csapaton múlott!